Nonstop zákaznícka podpora
Rýchle doručenie v rámci Slovenska
Platba kartou, Apple Pay alebo Google Pay
Vrátenie tovaru do 14 dní
Previous slide
Next slide

POMÔŽME PSÍKOM V NÚDZI

a spravme svet lepším miestom

PSÍKY POTREBUJÚ NAŠU PODPORU

My sme praví psičkári a psíkov milujeme. Realitou však zostáva, že nie každý psík žije v milujúcej rodine.

Naším cieľom je podporovať miesta, ktoré týmto úžasným zvieratkám pomáhajú, a miesta, kde je vždy potrebná finančná pomoc – psie útulky a záchranné centrá v celej krajine. Miesta, ktoré existujú len vďaka príspevkom od ľudí.

Bez vytvorenia ziskového podnikania by sme to ale nedokázali. V dôsledku toho sme založili HBF World Community a chceme spájať ľudí prostredníctvom udržateľného oblečenia, ktoré ukazuje lásku k našim chlpatým priateľom.

NAŠIM POSLANÍM JE VENOVAŤ 10% NÁŠHO ZISKU

Ako súčasť nášho záväzku sme sa rozhodli venovať 10 % z nášho zisku priamo týmto miestam. Vždy, keď dosiahneme hranicu 500 €, odovzdáme útulkom a záchranným centrám peniaze a zdokumentujeme to, aby ste ako naši zákazníci mali istotu, že podpora putuje kam má. Dúfajme, že je to len začiatok. S predajom väčšieho množstva oblečenia našim zákazníkom budeme zvyšovať aj darované percento.

Sme vám z hĺbky srdca vďační, pretože ste to práve vy, kto pomáha!

 

AKTUÁLNE PODPORUJEME OZ MAJME SRDCE

Nadviazali sme spoluprácu s Občianskym združením MAJME SRDCE, ktoré už viac ako 10 rokov pomáha túlavým a týraným zvieratám. Ich poslaním je pomáhať psíkom, ktorí sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach u svojich majiteľov. Viac na www.majmesrdce.sk.